Dne 4. srpna 2010 proběhl na brněnské přehradě u stanoviště VZS Brno Kozí horka součinnostní výcvik družstva JSDH Střelice a vybrané skupiny Vodní záchranné služby Brno. Cílem výcviku bylo vzájemné seznámení se s prací dobrovolných hasičů a vodních záchranářů a případná součinnost při záchranných pracích.

Jednotka hasičů Střelice seznamovala členy VZS s vybavením vozidel CAS 32 T 815 a DA Ford Transit, předváděla jednotlivou výstroj a výzbroj hasičů, prováděla ukázku bojového rozvinutí útočného proudu za použití dýchací techniky, ukázku použití speciálního protižárového obleku OL 2 + hašení ropné látky, ukázku nasazení kalového čerpadla, ukázku použití motorové pily a ukázku hasební činnosti za použití lafety na CAS.

Družstvo VZS seznámilo hasiče s jejich činností a ukázali záchranářské praktiky na vodě za pomocí člunu.

Součinnostní výcvik JSDH Střelice a VZS Brno