Současný výbor má 13 členů a byl zvolen Valnou hromadou dne 24. února 2023 na období roků 2023-2026:

• Petr Rozsíval – starosta sboru
  • Petr Švestka – místostarosta sboru
  • Miroslav Sládek – jednatel
  • Jiří Švestka – velitel sboru
  • Martin Kalvoda – hospodář
  • Jakub Vašulín – kulturní referent
  • Vít Kalvoda – správce webových stránek
  • Mária Audyová – referentka žen
  • Šárka Drimlová – referentka mládeže
  • Marcela Stehnová – členka výboru / kronikářka
  • Jaroslav Švestka – člen výboru
  • Pavel Ferdus – člen výboru
  • Jiří Švestka ml. – člen výboru

Výbor se schází dle potřeby, přibližně 12x za rok. Projednává běžné provozní záležitosti sboru a stará se o pořádání kulturních a sportovních akcí pořádané sborem.

Do revizní komise byli zvoleni:

• Jaroslav Štveráček – předseda revizní komise
  • Josef Perna – revizor
  • Pavel Švestka – revizor

Foto výboru pro období roků 2023-2026:

Horní řada zleva: Pavel Ferdus, Vít Kalvoda, Miroslav Sládek, Jakub Vašulín, Jiří Švestka ml., Jaroslav Švestka

Spodní řada zleva: Petr Švestka, Petr Rozsíval, Šárka Drimlová, Marcela Stehnová, Mária Audyová, Jiří Švestka, Martin Kalvoda

Foto výboru pro období roků 2019-2022:

Horní řada zleva: Jaroslav Švestka, Lukáš Barták, Tomáš Palát, Jiří Švestka ml., Jiří Vašulín, Vít Kalvoda a Pavel Ferdus

Spodní řada zleva: Martin kalvoda, Miroslav Sládek, Petr Rozsíval, Petr Švestka, Jiří Švestka, Jakub Vašulín

Foto výboru pro období roků 2015-2018:

Horní řada zleva: Jaroslav Švestka, Lukáš Barták, Miroslav Sládek, Tomáš Palát, Petr Rozsíval, Martin Kalvoda a Karel Dlapka.

Dolní řada zleva: Ladislav Perna, Josef Holas, Jiří Vašulín, Jiří Švestka, Jaroslav Štveráček a Josef Perna.