Dne 1. června 2014 se uskutečnil další ročník tradiční soutěže o putovní pohár straosty obce Střelice. Nutno říct, že vzhledem k velké konkurenci ligových soutěží k nám tentokrát přijelo rekordně málo družstev. Proto se také celá soutěž konala dvoukolově. U žen se závodilo na lepší čas z obou kol a u mužů bylo první kolo o pohár starosty obce a druhé kolo o sele.

V ženách zvítězilo družstvo Bohunic, druhé byly Silůvky a třetí naše střelické ženy – spíše dívky.

U mužů 1. kolo vyhrálo družstvo Kuřimi B, druhé byly Bohunice a třetí Dolní Kounice. Bohužel našim družstvům se nevedlo – Střelice A skončily na pátém místě, Střelice B na šestém místě a Střelice C kvůli prasklé hadici útok nedokončily. V druhém kole – o sele – vyhrálo opět družstvo Kuřim B, a to ve vynikajícím čase 22,11 s, což se ještě nikdy nikomu na střelické soutěži nepovedlo a byl tak ustanoven nový traťový rekord.

Zvláštní cenu obdržel velitel střelických hasičů Jaroslav Štveráček ml., protože se této soutěže aktivně zúčastnil již po pětatřicáté! Mimo soudku piva sklidil i zaslouženou koupel v kádi s vodou.

Výsledky:

2014-06-01-1126

Fotogalerie:

Videa z útoku střelických družstev:

Soutěž o putovní pohár starosty obce Střelice