Memoriál por. Jaroslava Garguly, Moutnice

V sobotu 25.6. nás, střelické „béčko“ čekal náročný den. Naplánovali jsme si totiž výlet na závody do Moutnic, kde se konal tradiční, již XII. memoriál por. Jaroslava Garguly, který je součástí Břeclavské hasické ligy (BHL). Bohužel se tento závod nevydařil kvůli problémům na koši. Jak jsme se nakonec později dozvěděli, tak jsme zde skončili na 9. místě s časem 33.51.Nejvyššího stupínku dosáhli domácí borci z Moutnic s časem 26,60. Tohoto memoriálu se zúčastnilo 24 družstev. A pak následoval rychlý přejezd do Kuřimské Nové Vsi.

Osmacup, Kuřimská Nová Ves

Na těchto závodech už závodilo „áčko“, které bylo z poloviny poslepované z družstva žen a všech možných pomocníků. I tak dosáhlo na 5. místo s časem 35.82. Tým Střelice B získal nepopulární N za pomoc cizí osoby při technické závadě. Závodilo 12. družstev mužů a 8. družstev žen.

Osmacup, Dlouhá Lhota

V  sobotu 9.7. v krásném prázdninovém dni jsme se vydali do Dlouhé Lhoty nedaleko Blanska.  Tato soutěž byla zajímavá tím , že neprobíhala stylem nabíráním, ale sáním. Družstvo ,,béčka“ se po menší chybičce umístilo na 12. místě a družstvo ,,áčka“ na 6. místě. Závodu se zúčastnili také střelické ženy, které se umístili na krásném 4. místě.

Sepsal: Alois Liška

Závody mužů: Moutnice, KNV, Dl. Lhota