Dne 18. června 2016 jsme se s mladšími a staršími žáky vydali na soutěž v požárním útoku mladších a starších žáku do Sobotovic. Soutěže se zúčastnilo celkem 10 družstev mladších žáků a 5 družstev starších žáku. Soutěž byla zařazená do oslav 120 výročí založení Sboru dobrovolných hasičů Sobotovice. Jako první šli na startovní čáru mladší žáci kteří s časem 19:02 obsadily 3. místo. Pak se nám na start postavilo družstvo starších žáků, které obsadilo časem 17:00 1. místo a vyhrálo celou soutěž v kategorii starších žáků.

O týden později se tyto družstva i s přípravkou zúčastnili nočních závodů v Nových Bránicích. Soutěžilo se ve štafetách 4×60 m a v požárním útoku. Mladší žáci se v silné konkurenci umístili na 4. místě. Starší žáci se umístili na 5. místě. Překvapení závodu byla střelická přípravka která svým výkonem potěšila každého fanouška.

 

 

 

 

Dětské závody Sobotovice a Nové Bránice