Již tradiční soutěž s názvem Střelická osma byla v letošním roce zařazena do tzv. Turné čtyř osem. Jedná se o 4 závody se strojem PS 8 a na konci každého závodu dostanou jednotlivé týmy určitý počet bodů podle konečného pořadí. Po poslední soutěží dojde k vyhodnocení a družstvo s nejvyšším počtem bodů vyhraje putovní cenu. Soutěže se uskuteční ve Střelicích, Katově, Ocmanicích a nakonec v Brně – Bohunicích.

Střelická osma – soutěž se konala 23.5.2010 již tradičně na silnici před hasičskou zbrojnicí na nástřikové terče. Sjelo se celkem 19 družstev. S časem 31,69 tuto soutěž vyhrál Starý Lískovec sport, na druhém místě Kati Katov 34,75 a na místě třetím domácí Střelice „A“ 34,82. Střelice „B“ útok nedokončili pro závadu na stroji a Střelice „C“ skončily na pátém místě s časem 39,01.

Turné čtyř osem – Střelická osma 2010