Třetí říjnový víkend se nese ve znamení hodů ve Střelicích. V tento termín pořádali hasiči ze stejnojmenné obce Střelice u Jevišovic soutěž v požárním útoku se strojem PS-8. Na tuto soutěž odjelo pouze družstvo Střelice „A“. Družstvo Střelice „B se soutěže nezúčastnilo z důvodu hodů ve Střelicích.
Soutěže se zúčastnilo šest družstev a soutěž probíhala na dva soutěžní pokusy,kde se započítal lepší čas z obou pokusů. Po prvním soutěžním pokusu jsme časem 30.51 byli na průběžném prvním místě, ale jak ukázaly druhé pokusy tak ostatní družstva do druhých pokusů daly vše co umí a na náš čas z prvního pokusu byl ohrožen. Družstvo SDH Kojatice atakoval náš čas z prvního pokusu, ale výsledný čas 30.60 stačil na druhé místo.Ve druhém pokusu jsme se správně nahecovali a výsledným časem 27.89 jsme soupeřům hodili pomyslnou rukavici a čekali jestli nás někdo překoná. Tím jsme správně nastartovali naše přátele ze Střelic u Jevišovic a ti ve svém druhém pokusu pochlapili a jejich výsledný čas 30.83 stačil na třetí místo. Pouze tři soutěžní družstva v druhých pokusech pokořili svůj čas z prvního pokusu.

Družstvo                                1.pokus                2.pokus             umístění
Střelice u Jevišovc                     82.99                      30.83                    3
Kojatice                                       40.21                       30.60                   2
Střelice u Brna                           30.51                       27.89                    1
Černín                                         32.43                       33.11                    4
Jevišovice                                   33.14                       36.64                    6
Rozkoš                                        32.48                       38.92                    5

,,Střelická osmička“ 2015