První soutěží v sezoně 2010 pro náš tým mužů byla soutěž v Brně – Husovicích, která se uskutečnila 30. dubna. Soutěžilo se již tradičně na 3 hadice „B“ s elektronickou časomírou a dále na 2 kola, přičemž časy z obou kol se sčítaly. Letos se nám ale v Husovicích nedařilo. Již před začátkem soutěže jsme měli problém se strojem. Ten se nakonec ještě podařilo odstranit, ale smůla se nás držela i nadále. V prvním útoku jsme měli problém na rozdělovači a na jednom z proudů a s časem přes 36s jsme rozhodně nemohli být spokojeni. Ve druhém kole jsme chtěli podat lepší výkon, ale problém s rozdělovačem se vyskytl opět. Útok jsme nedokončili a do kolonky s časem nám byl zapsán čas 120 s. Součet obou časů nakonec stačil pouze na 7. místo a s tím jsme, při vší skromnosti, rozhodně nemohli být spokojeni. Příště to musí být lepší….

Soutěž Brno – Husovice 2010