Dne 22.6. se kluci z ,,béčka“ vydali na noční závody do Nových Bránic. Konkurence byla velká, soutěžní družstva se sjela z celého kraje. Na startovní čáru šli až jedenáctí. S časem 18,26 se umístili na krásném 5. místě. Celkově se závodu zúčastnilo 21 družstev.

O den později jsme se vydali na další pokračování osmacupu do Katova. Družstvo ,,A“ se umístilo na 6. místě. Družstvo ,,B“ se po malé chybce na koši umístilo na 10. místě. Překvapením závodu byly naše ženy. K vůli mašině se však neumístili (N).

Dne 30.6. se kluci z ,,béčka“ opět vydali na ,,12″, tentokrát na BHL do Moutnic. Soutěžilo se na travnatém povrchu na nástřikové terče. Soutěže se zúčastnilo celkově 24 týmů. Kluci se kvůli prasklému zubu na rozdělovači umístili až na 16. místě.

Závody v Moutnicích, Nových Bránicích a Katově