Vážení příznivci požárního sportu, přijměte prosím tuto pozvánku.

Sbor dobrovolných hasičů Střelice pořádá v neděli 5. června ve 14 hodin soutěž v požárním útoku O putovní pohár starosty obce Střelice. Soutěž se bude konat jako vždy na silnici před hasičskou zbrojnicí a bude probíhat podle pravidel požárního sportu, jsou povoleny sportovní hadice B 65mm a C 42mm. Prosím o potvrzení účasti, přihlášky posílejte na:

sdhstrelice@seznam.cz

nebo formou SMS na tel:  730 579 586

Těšíme se na Vás.

Hlavní ceny soutěže

Muži:
1. cena – velká bečka piva
2. cena – 5 kg klobás + pivní set
3. cena – velké balení tvarůžek + pivní set

Ženy:
1. cena – malá bečka piva
2. cena – velký pack vína
3. cena – cheesecake

Občerstvení: grilované makrely ,guláš, douzovaná, cigára, pivo, limo a další.

Soutěž O putovní pohár starosty obce Střelice
Štítky: