V sobotu 5.9. 2020 jsme jeli s žáky na soutěž do Bratčic, která byla velmi kvalitně obsazena. Již tradičně se zde závodilo v požárním útoku. Z našeho sboru se těchto závodů zúčastnily 4 týmy. Mladší žáci z družstva ,,A“ předvedli poměrně pěkný útok, ale i tak se s časem 24,04 umístili až na 5. místě. Mladší žáci z družstva ,,B“ skončili s časem 27,39 na 8. místě.  U starších žáků šlo první na start družstvo ,,B“, které se s časem 20,63 umístilo na 6. místě. V silné konkurenci se přece jen bedna podařila, a to když družstvo ,,A“ starších žáků skončilo s časem 18,73 na 3. místě.

V odpoledních hodinách se na stejném místě konala soutěž mužů a žen. Z našeho sboru se na tuto soutěž vydalo družstvo ,,B“, které se po malé technické chybě umístilo v kategorii mužů až na 9. místě.

O pohár starosty obce Bratčice 2020
Štítky: