V pátek 23.6. 2017 jsme se v podvečerních hodinách vydali do Nových Bránic. Na soutěž se sjely družstva z celého okolí. Soutěžilo se na 2B se sklopnými terči. Na startovní čáru jsme se dostali jako 21. a po menší chybě jsme s časem 20:42 skončili na 12. místě. Na 1. místě se umístilo družstvo Hodějic s časem 14:68. Soutěže se zúčastnilo 26 družstev.

O devět hodin později jsme si naplánovali výlet na závody do Moutnic, kde se konal tradiční, již XIII. memoriál por. Jaroslava Garguly, který je součástí Břeclavské hasické ligy (BHL). S hodou okolností se nám, na náš vkus, tento závod vydařil. S časem 27:74 (LP 24:68) jsme se umístili na 5. místě. Za našimi zády se umístili velcí favorité: Pasolávky, Tvrdonice, Šaratice. Soutěže se zúčastnilo 25 družstev.

 

Noční závody v Nových Bránicích a XIII. Memoriál por.Jaroslava Garguly