V neděli 5.6. 2016 odjely oba dva naše týmy A, B před pravým polednem na závody do Katova. Soutěžilo se klasicky na 2 B se strojem PS 8 a nástřikovými terči, které na nás čekaly za čarami. V prvním kole se bojovalo o umístnění, v druhém kole se nejrychlejší čtyři družstva mohli utkat o láhev rumu. V prvním kole se podařilo týmu A dokončit útok s časem 28,38, který stačil na výborné 3. místo, a tak se také později mohli zúčastnit druhého kola, kde se jim dvoulitrové láhve rumu nepodařilo dosáhnout .Týmu B se tentokrát moc nedařilo. Když se těmto borcům ztěžka podařilo spojit sací hadice, dosáhli konečného času 91,53, který stačil jen na 10.místo.Soutěže se zúčastnilo 14 družstev. Celkový závod i láhev dříve zmiňované lihoviny vyhrálo místní družstvo Katov A Beer tým. Závody byly opět vydařené a oba dva Střelické týmy se těší na následující část OSMACUPU v Kuřimské nové Vsi.

Sepsal: Tomáš Maňák 

 

Katovská osma