Warning: mkdir(): Permission denied in /DISK2/WWW/sdhstrelice.cz/www/wp-content/plugins/download-manager/libs/class.FileSystem.php on line 232 Výcvik hasičů v DT – Sbor dobrovolných hasičů obce Střelice

V rámci pravidelné odborné přípravy byl pro naše hasiče připraven krátký výcvik v dýchací technice, kterou hasiči musí nejméně jednou za tři měsíce použít. Jednalo se OA mimo vozovku s řidičem uvnitř, okolí je zakouřeno vznikajícím požárem. Úkolem hasičů bylo zabezpečit místo události, zajistit vozidlo, vytáhnout řidiče a zlikvidovat rozvíjející se požár. Další částí odborné přípravy byl výcvik s navijákem a příslušenstvím. Pomocí kladky zajištěné o strom měli hasiči vytáhnout OA ze stráně zpět na vozovku. Cílem výcviku bylo použití DT a práce s navijákem.

Výcvik hasičů v DT