Předvedení hasičské techniky pro MŠ Nebovidy

Dne 31.5.2019 se část členů naší zásahové jednotky vydala do MŠ Nebovidy, aby dětem předvedla naši hasičskou techniku. Dětem bylo někdy vážnou a někdy humornou formou vysvětleno, jak vypadá dýchací technika, jak vypadají hasící přístroje a další technika hasičů tak, aby získaly již ve svém útlém věku základní povědomí o hasičích, jejich práci a aby se v případě setkání s nimi při mimořádné události nebály a spolupracovaly s nimi.

Největším lákadlem pro děti byla možnost zkusit si stříkat vodu z proudnice, vyzkoušet si nasadit zásahovou helmu a také prohlídka zásahových automobilů, a to i ze střechy cisterny. Děti se toho nebály. U učitelek byl strach o děti patrný, ale zvládly to také.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce jednotky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Předvedení hasičské techniky pro MŠ Nebovidy

  1. oprolevorter napsal:

    Yeah bookmaking this wasn’t a risky determination great post! .

  2. oprolevorter napsal:

    You could definitely see your skills within the paintings you write. The world hopes for more passionate writers like you who are not afraid to say how they believe. At all times go after your heart.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *