Nové vozidlové radiostanice

V loňském roce proběhla v radiové síti, kterou požívají hasiči, změna. Bylo zvoleno jiné vysílací pásmo a proto i naše zásahová jednotka byla nucena pořídit nové vozidlové radiostanice. Ty staré již nebylo možné na nové pásmo přeladit. Na doporučení jsme přes firmu DCom zakoupili dvě vozidlové radiostanice Hytera MD 785, které nám pracovníci firmy ochotně zabudovali do obou zásahových vozidel a stávající přenosné nám přeladili na nové frekvence. Tímto bych jim chtěl poděkovat a věřím v další budoucí spolupráci.

Jiří Švestka, velitel JPO Střelice

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce jednotky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Nové vozidlové radiostanice

  1. oprolevorter napsal:

    Whats Happening i am new to this, I stumbled upon this I’ve found It absolutely helpful and it has helped me out loads. I hope to give a contribution & assist other customers like its aided me. Great job.

  2. oprol evorter napsal:

    After research a number of of the blog posts on your website now, and I actually like your approach of blogging. I bookmarked it to my bookmark website listing and will likely be checking back soon. Pls try my website as properly and let me know what you think.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *