Putovní proudnice v Dolních Kounicích

V sobotu 18. 5. 2019 se vydala naše nejmladší družstva na soutěž  v požárním útoku a štafetě 4x60m do Dolních Kounic. Soutěž se konala na travnatém povrchu se srážecími terči. Družstva mladších žáků se umístila na 5. a 6. místě. Družstva starších žáků se umístila na 4. a 8. místě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Místní soutěže, Mládež, Požární sport. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Putovní proudnice v Dolních Kounicích

  1. Alonso Vinegar napsal:

    I would like to get across my passion for your kindness for those people that require guidance on this important question. Your real commitment to passing the solution throughout turned out to be pretty invaluable and have surely empowered professionals like me to reach their goals. The warm and helpful report indicates much a person like me and further more to my office workers. Regards; from all of us.

  2. oprol evorter napsal:

    When I initially commented I clicked the „Notify me when new comments are added“ checkbox and now each time a comment is added I get several emails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Thank you!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *