Propozice na soutěž mužů a žen 2019

Sbor dobrovolných hasičů obce Střelice
Vás zve na tradiční soutěž hasičských družstev v požárním útoku mužů a žen o Putovní pohár starosty obce Střelice.
Místo konání: ulice Nebovidská před hasičskou zbrojnicí
Datum: 9. června 2019
Prezentace: do 12:30 hod.
Zahájení: 13:00 hod.
Startovné: 150,- Kč
Tradiční občerstvení zajištěno v prostorách hasičské zbrojnice.
Propozice soutěže:
Soutěž je vypsána pro kategorie muži (3B) a ženy (2B). Základna 2×2 metry, nádrž pro požární sport, terče, nástřikové a elektronická časomíra. Příprava základny 5 minut, 2 minuty na provedení požárního útoku. V případě malého počtu soutěžních družstev bude soutěž dvoukolová. (o této možnosti bude rozhodnuto na poradě velitelů před zahájením samotné soutěže)
Hlavní rozhodčí: pan Rudolf Knotek
Sportovní hadice (úzké) nejsou povoleny.
Přihlášky zasílejte: sdhstrelice@seznam.cz
tel.: 730 579 586
Přihlášky zasílejte na uvedenou emailovou adresu nebo na telefonní číslo formou SMS!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Kulturní a společenské akce, Muži, Požární sport, Ženy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Propozice na soutěž mužů a žen 2019

  1. Sanford Kurylo napsal:

    Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You clearly know what youre talking about, why waste your intelligence on just posting videos to your blog when you could be giving us something informative to read?

  2. oprolevorter napsal:

    I am now not sure where you are getting your information, but great topic. I needs to spend a while studying much more or figuring out more. Thank you for fantastic info I was searching for this information for my mission.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *