Dne 12. března 2015 se střeličtí hasiči dočkali nového zásahového dodávkového vozidla značky Ford. Obec Střelice ho zakoupila pro zásahovou jednotku. Automobil byl spolufinancován z dotačního programu Jihomoravského kraje.

Automobil je již vybaven výstražným zvukovým a světelným zařízením a vysílačkou. Veškeré další úpravy si střeličtí hasiči udělají sami. Jedná se o úpravu nákladového prostoru a jeho vybavení regály na výzbroj (savice, hadice, ženijní nářadí apod.) a také na další techniku potřebnou při zásazích (motorová řetězová pila, motorové kalové čerpadlo a další).

Jakmile bude vše připraveno a automobil bude plně vybaven pro zásahy, pak teprve bude zařazen do plného provozu a bude se s ním moci vyjíždět k nahlášeným událostem.

Nový zásahový vůz pro střelické hasiče