Warning: mkdir(): Permission denied in /DISK2/WWW/sdhstrelice.cz/www/wp-content/plugins/download-manager/libs/class.FileSystem.php on line 234 Návštěva žáků u Vodní záchranné služby – Sbor dobrovolných hasičů obce Střelice

28. října 2008 se několik mladších žáků zúčastnilo výletu k vodní záchranné službě na brněnskou přehradu. Jaké měli dojmy a zda se jim tam líbilo si můžete přečíst.

Komentář žáků: Všem se nám nejvíce líbilo, jak jsme jeli na člunu. Jeden hasič ze Střelic skočil do vody. Jeden ze záchranářů nám ukázal, jak pomoci člověku v nouzi. Ukazovali nám, jak se dělá umělé dýchání. Někteří si lehli do vaku a záchranáři ten vak nafukovali. Také nám ukázali místnost na ošetřování a některým z nás změřili tlak.

Vaši mladší žáci ze Střelic: Anežka, Bára Ch., Lenka, Kuba V.

Návštěva žáků u Vodní záchranné služby